Prestaties

Palmares:IMG_7354

2017:

Lakeside 1e ronde Ross Montgomery 3-1 in sets

Lakeside 2e ronde Danny Noppert 0-4 in sets

Sportman Gemeente Steenwijkerland 2016

2e NDB nr. 5 te Delden (Mandigers 1-2 3-0,2-3,1-3)

2e koppels Open Steenwijkerland (Wesley)

3e single Open Steenwijkerland (3-5 Noppert)

5e koppels Dutch Open (1-3 Nijs/Nijs)

17e Open Schotland (Wayne Warren 2-4)

1e NDB nr. 6 te Rotterdam (Telnekes 2-0 3-1,3-2)

5e Isle of Men Open (Fordham 2-4)

17e Isle of men Classic (Adam Smith Neale 3-4)

170 Finish tegen de Laatste Stuiver (FDB Competitie)

5e 9 darter gegooid (met ingooien)

9e Hal Open (Kristiaan de Boer 3-4)

5e NDB nr. 7 te Leiden (Dennie Olde Kalter 2-4)

1e German Masters te Bochum (6-3 Yoeri Duijster)

5e Belfry Open te Brugge (Jim Williams 4-5) incl. 170 Finish

9e Bruges Open te Brugge (Labanauskas 1-4) incl. 170 Finish

10x 180 in FDB competitie (2-8 verlies Ouwe Vat) RECORD !!

Meeste 180-ers in FDB competitie 2016/2017 (99 stuks) RECORD!!

5e NDB nr. 8 te Driebergen (Mandigers 1-4)

NL RANKING Kampioen 2016/2017!! 72 punten

1e Mix Pairs te Wales met Sharon Prins (Jeff Smith/Lisa Ashton 2-0)

5e Welsh Open (Noppert 3-4)

17e BDO World Trophy (Fordham 3-6)

9e England Open (Harms 0-4)

2e Six Nations te Wales (4-13 England) 

2e Single klassement Six Nations te Wales (1e Kyle McKinstry)

5e Gateway Open Wales (Mitchell 3-4)

5e Red Dragon Open Wales (Baker 3-4)

17e Belgium Masters (Roosebrandt 3-4)

3e Open Belgie (Mandigers 1-2 sets)

2e 1e NDB te Almere (Flach 2-1 sets 3-0,2-3,2-3)

9e British Open (Harms 3-4)

17e Winmau (Ratajski 1-3 sets)

7e WK Japan (Overall met Harms, Mandigers en Landman)

3e NDB nr. 2 Beek en Donk (Harms 3-4)

2016:

Sportman Gemeente Steenwijkerland 2015

Lakeside 1e ronde Jeffrey de Graaf 3-2 in sets

Lakeside 2e ronde Martin Atkins 4-0 in sets

Lakeside Kwart finale Scott Mitchell 5-3 in sets

Lakeside Halve finale Jeff Smith 5-6 in sets (Waites winnaar)

17e Dutch Open

Runner-Up Koppels Open Steenwijkerland (Wesley Harms)

Winnaar 4e FC Oldemarkt darttoernooi

9e Hal Masters

17e Hal Open

4 – Landentoernooi gewonnen met NL Team (Duitsland, Belgie en Luxemburg)

4e 9 darter gegooid (met ingooien)

5e German Open (Adams 2-5)

9e Denmark Masters ( Labanauskas 2-4)

17e Denmark Open (David Carr 2-4)

1e Friesland Darts Classic  ( Sven Groen 6-1 )

17e BDO World Trophy (4-6 O’Shea)

5e England National Classics (3-5 Paul Harvey)

3e England Open (Men’s Pairs – Labanauskas/Razma)

3e Six Nations in Sligo (Wesley,Gino,Jeffrey,Danny) verliezen 13-8 van Wales

17e European Darts Open (3-4 Thompson)

9e European Darts Classic (2-4 Waites) 

9e 1e NDB in Leeuwarden (3-4 Telnekes)

9e England Classic (3-4 Hughes)

3e Koppels England Classic (1-3 Harbour/Carret)

2e British Open (1-6 Menzies)

1e EK single toernooi Egmond

1e EK koppels toernooi Egmond

1e EK overall kampioen Egmond (Gino, Wesley, Jeffrey)

2e EK team game Egmond (Engeland – Scott, James, Glenn, Jamie)

9x 180 in FDB competitie, zonder solo game (4-6 verlies de Laatste Stuiver – Lemmer)

1e NDB nr. 2 te Wijchen (Finale 98 gemiddeld tegen T. Greebe)

9e Open Luxemburg (Sparidaans 2-4)

5e NDB nr. 4 te Nijkerk (NK) van Telnekes 3-4

17e Winmau World Masters (1-3 Soutar)

Zuiderduin 17e (de Vos 4-5 , Williams 3-5)

Winnaar 5e FC Oldemarkt darttoernooi

2015:

Nominatie sportman Gemeente Steenwijkerland (winnaar J.P. Klaster)

Winnaar 3e FC Oldemarkt darttoernooi

Runner-Up Koppels Open Steenwijkerland (Steve West)

9 darter met ingooien Dutch Open (vrijdag)

5e Dutch Open (Kwartfinale Martin Adams 5-4 verloren – winst O Shea en Atkins)

2e Six Nations Cup (Rick, Danny, Michel en Wesley) 12-13 verloren van Engeland.

Winnaar Lorna Croft Cup met NL team.

Beste Speler van de Lorna Croft Cup.

5e Hal Open (Ted Hankey 4-5)

3e Denmark Open (Jeffrey de Graaf 1-5)

Kwartfinale NDB Harderwijk

Plaatsing NL team

3e England Open (Glenn Durrant 1-6)

WK Turkije met NL team (Jeffrey, Danny en Wesley)

Plaatsing Zuiderduin Masters (10e in eindstand)

9e Open Zweden (Jeffrey de Graaf 2-4)

5e England Classic (Glen Durrant 4-5)

9e British Open en 17e British Classic

Plaatsing voor LAKESIDE (20e geeindigd op BDO lijst)

9e WINMAU World Masters (Scott Waites 0-3 in sets)

9e Turkije Open

1e WK Turkije Men’s Pairs (Wesley Harms) Finale 6-3 winst tegen Mitchell/McGeeney

9 darter met ingooien (voor aanvang finale WK)

9e plaats Open Tsjechie

9e plaats Finder Darts Masters (Robson 5-4, Adams 1-5)

2014:

Plaasting NL team door selectiewedstrijden te winnen

3e plaats Allstars of Darts – Steenwijk (gedeeld met RvB) :-)

Winnaar Gesloten Fries incl. 170 finish

Rankingkampioen DVS met record aantal punten

Bekerkampioen DVS met Kommekie

Winnaar koppels Open Spoorzicht met Gert Herms

Winnaar koppels Open Steenwijkerland met Stephan Bunting

9e plaats Open Steenwijkerland (170 finish)

Runner-up NDB nr 9 te Den Haag

Kwartfinale NDB nr 8 te Grolsch Veste

Kwarfinale NDB nr 6 Gesloten Nederlandse Kampioenschappen

Kwartfinale NDB nr 5 te Vlaardingen

Winnaar Open Luxemburg 2014

Halve finale NDB nr. 2 te Delft

Winnaar selectiewedstrijden NL team voor Zuiderduin Masters

17e Open Tsjechie

65e Sunparc Masters

9 darter met ingooien competitie Meppel (2-12-2014)

1e Deelname Zuiderduin Masters (plaatsing via kwalificatie toernooi NL team)